Ozon Sauna - Epiladerma
Düşük dozda ısıtılmış kabın içinde boyun altındaki tüm vücuda ozon verilmesi yöntemidir. Başın dışarıda kaldığı kabin içinde deri yolu ile ozon verme yönteminde yorgunluk ve stres atıcı, selüliti tedavi edici, kilo verdirici, toksin atıcı, sindirim ve dolaşım sistemi düzenlemek, cildi sıkılaştırmak gibi özellikleri vardır. Sıcaklığın etkisi ile açılan deri gözeneklerinden emilerek vücudun kan, lenf ve yağ dokusuna geçerek metabolizmayı hızlandırdığı, kilo vermeye yardımcı olduğu konusunda yayınlar mevcuttur.

Doğal olarak güzel
Ozone Sense, vücuda ozon vererek, vücudu stresten arındırır ve selülitleri giderir; zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim ve dolaşım sistemlerini düzenleyici etkisiyle cildi sıkılaştırır ve daha güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlar.
Ozone Sense Nasıl Çalışır?
Özel kabin içerisinde uygulanır. Sauna ile aynı mantıkta çalışan kabin vücuda ozon vererek ısıyı derinin 4 ila 6 santimetre altına iletmeyi sağlar. Böylece ısı yağlanma ve yağ parçaları arasında birikmiş olan toksinlere ulaşıp klasik saunaya göre 7 kat daha fazla terleme sağlar. Her seansta 250 ila 700 kcal harcanmasına olanak tanır. Genellikle sarkık vücutlar, karın, bacaklar, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selülit depolarını yok etmek için kullanılır.

Haftada 2-3 kez 15-30 dakikalık seanslarla kişiyi yormadan oturup TV seyredip, müzik dinleyerek gevşemeyi ve stres atmayı sağlayan ozon sauna binlerce yıldır buhar, hamam, kaplıca geleneği olan insanlar için yeni bir gevşeme yöntemidir.

Ozone Sense’in Artıları Neler?
Detoks etkisi sağlar
Dolaşımı hızlandırır
Zayıflama için kullanılır
Ağrı giderici etkileri vardır
Yaşlanma izlerini giderir
Selülitleri yok eder ve oluşumunu önler
Stresi ve stres etkilerini giderir
Kansere karşı koruyucu etkileri vardır
Beyin fonksiyonlarını geliştirir
Call Now ButtonBize Ulaşın