Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir? - Epiladerma

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

cilt-bakimi-faydalari
Cilt Bakımı Faydaları
6 Haziran 2021

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

Hydrafacial cilt bakımı nedir, farklı cilt tiplerine ve cilt ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen non-invaziv ve ablatif olmayan cilt yüzey kaplama yöntemidir. hydrafacial cilt bakımı nedir sorusuna; ”Kırışıklıkların, ince çizgilerin, tıkanmış ve büyük gözeneklerin ve hiper pigmentasyonun görünümünü iyileştiren uygulamadır” yanıtı verilebilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

HydraFacial son zamanlarda, güzellik konusunda popüler başlıklardandır. Pek çok kişi uygulamadan olumlu sonuç alsa da henüz uygulamayla tanışmayan kişiler, hydrafacial cilt bakımı nasıl yapılır sorusunu sorarlar. Hydrafacial, dört adımdan oluşur. Bunlar; temizleme-eksfoliyasyon, glikolik soyma, ekstraksiyonlar-serum infüzyonu şeklindedir. Bu adımların her biri, cildin derinlemesine temizlenmesine ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Hydrafacial Cilt Bakımı Ne Kadar Sürer?

Uygulamanın seans sayısı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Tek bir seans için ortalama olarak 25 ile 90 dakika gerekir. Yine bu süre de kişiden kişiye ve cilt sorunlarına göre farklılık gösterir. Uygulamanın herhangi bir yan etkisi olmadığı için, iyileşme sürecine de ihtiyaç yoktur. Bu alanda hizmet veren Antalya güzellik salonları listesi içerisinde yer alan Epiladerma güzellik salonumuzu inceleyebilir ve uygulamanın ne kadar süreceği konusunda ön görüşme gerçekleştirebiliriz.

Hydrafacial Faydaları Nelerdir?

Hydrfacial hakkında merak edilen bir diğer konu da hydrafacial cilt bakımı faydaları konusudur. Uygulamanın cilde faydalarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Uygulama sonrasında cilt temizlenir ve parlar.
  • Gözenekler küçülür ve düzenli uygulamada yok olur.
  • Cilt yumuşak, nemli ve pürüzsüz olur.
  • İnce kırışıklıklar tamamen kaybolur ve derin kırışıklıklar hafifler.
  • Güneş lekeleri kaybolur.
  • Sivilce ve akneler yok olur.

Bu sonuçlar, düzenli bir şekilde gerekli seanslar tamamlandığında ortaya çıkar. Bu nedenle en kesin sonuç için, güzellik merkezimiz ile ön görüşme yapmanız gerekir. Bunun için Antalya konyaaltı güzellik merkezleri arasında yer alan salonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hydrafacial Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?

HydraFacial tüm cilt tipleri için, özellikle de hassas ve kuru ciltler için uygundur. Özellikle kuru cilt tipleri için, ekstra nemlendirme sağladığı için kırışıklığın önüne geçmede başarılıdır. Aynı zamanda kolajen üretimini uyarmak için mikrodalga teknolojisi kullanan HydraFacial, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Hassas bir cilde sahip olan veya mikro dermabrazyona kıyasla kızarıklığa eğilim gösteren ve hassas ciltli kadınlar için oldukça uygun bir tedavidir. Konu hakkında detaylı bilgiler güzellik merkezimizden alınabilir.

Hydrafacial Hangi Yaş Grupları İçin Uygundur?

HydraFacial, her yaş grubundan insan için uygundur. Kısacası daha genç görünen bir cilt hayal eden herkes bu uygulamayı terci edebilir. Kuru veya hassas bir cildi olan, karma ve yağlı cildi olan herkes uygulamayı güzellik merkezimizde yaptırabilir. Bilgi almak için hydrafacial cilt bakımı Antalya Epiladerma güzellik merkezimiz ile iletişime geçilebilirsiniz.

HydraFacial Cilt Bakımı Yan Etkisi Var Mı?

HydraFacial uygulaması, önemli yan etkilere sebep olmaz. Lazer teknolojisinin aksine, bu uygulama cilt hücrelerinin buharlaşmasına neden olmaz. Bu nedenle kabuklanma ya da ciddi iltihaplanması gibi durumlar söz konusu değildir. HydraFacial, tüm cilt tipleri için uygundur.

Hydrafacial Zararları Var Mı?

Hydrafacial cilt bakımı, Antalya Konyaaltı lazer epilasyon merkezleri içerisinde Epiladerma güzellik salonumuz tarafından sunulan ve cilde nem verme konusunda son derece başarılı bir sistemdir. Bu uygulamanın en önemli özelliği, markaya patentli olan bir taşıyıcı teknoloji sayesinde, nemlendiricilerin ve anti-aging maddelerin cildin alt katmanlarına iletilmesidir. Hydrafacial cilt bakım uygulamasının herhangi bir zararı yoktur. Aksine bu uygulama cildi temizler ve canlılık verir. Medikal cilt bakımı Antalya alanında hizmet almak isteyenler, Hydrafacial’i tercih edebilir.

Hydrafacial Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Hydrafacial uygulaması sonrasında dikkat edilmesi gereken tek konu, her gün güneş koruyucu kullanmaktır. Bunun nedeni, güneşin zararlı etkenlerinden korunurken tedavinin geriye gitmemesidir. Ayrıca uygulamadan alınan sonuçların sürekliliğini sağlamak için, uzmanın önerdiği prosedürü tamamlamak ve düzenli bakıma devam etmek şarttır. Ayrıca Antalya siyah nokta temizleme konusunda da hydrafacial tercih edilebilir.

Hydrafacial Yazın Yapılır Mı?

Hydrafacial uygulaması, yılın her mevsimi güvenle yaptırılabilir. Hydrafacial cilt bakımı sonrasında güneş ışınlarına maruz kalmak söz konusu ise, özellikle ilk 1 hafta güneş koruyucu kullanmak önemlidir. Antalya Konyaaltı güzellik merkezi Epiladerma olarak bu konuda hizmet veriyoruz.

Hydrafacial Sonrası Cilt Kızarır Mı?

Hydrafacial cilt bakımından sonra, ciltte minimal düzeyde kızarıklık ya da pembelik görülebilir. Bu normal bir durumdur fakat bu belirtiler yaklaşık olarak 15 ile 30 dakika içerisinde kaybolur. Daha detaylı bilgi için Antalya cilt bakımı hizmeti veren güzellik merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyatları

Hydrafacial uygulamasının fiyatları uygulanan seansa ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Antalya cilt bakımı fiyatları için güzellik merkezimiz ile şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBize Ulaşın