Hakkımızda - Epiladerma

HakkımızdaEpiladerma Epilasyon & Güzellik olarak 2014 yılında kişiye özel sağlık, estetik, güzellik ve bakım hizmetleri verme amacıyla kurulduk.

İleri teknoloji cihazlar, eğitimli personel, hijyenik uygulama alanları ve butik hizmet felsefesi ile kişisel bakımına özen gösteren insanların ihtiyaçlarını profesyonel çözümlerle karşılamaya devam etmekteyiz.

Uzman Estetiysen ve Usta Öğretici Tülay Kardeş tarafından kurulan İşletmemizde Sağlık, Hijyen ve Eğitim hizmet felsefemizin ilk şartlarını oluşturmaktadır.

İhtiyaçlarınızın çözümlerinde Etik önerilerde bulunmak, üstün kaliteli bio-kozmetik ve dermo-kozmetik ürünler ile bakım seçenekleri oluşturmak, güzellik ve sağlığınız ile ilgili danışmanlık hizmetleri verebilmek için sektörel eğitim, toplantı, kongre ve tüm bilimsel platformlar da Epiladerma ailesi olarak her zaman yer almaya özen gösteriyoruz.

Güler yüzlü ve eğitimli ekibimizle sizlere tüm bilgi ve deneyimlerimizi aktarabilmek için Epiladerma olarak büyümeye ve hizmetlerimizde sürekli yenilenip gelişmeye devam ediyoruz.

Tüm hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz.

Call Now ButtonBize Ulaşın