Leke Bakımları - Epiladerma
Günümüz mevsim ve yaşam şartlarındaki değişimler nedeniyle cildimizdeki leke düzeyleri ve derinlikleri de artmaya başlamış durumda. Bu durumdan oldukça rahatsızlık duyan insanlar etkin ve kolay , acısız ve zararsız çözüm arayaşındalar.

Güneşin en büyük faktör olduğu bu istenmeyen durum için leke bakımları için idea l mevsim öncelikle kış ayları olmalıdır.

Kullanılan bazı ilaçlar,gebelik,bir takım hormonal sorunlar,korunmasız güneşlenme,solaryum,bazı beslenme sorunları,sigara –alkol kullanımı, yanlış kozmetik ürün kullanımı, solaryum ve en önemlisi de genetik faktörlerin büyük rol oynadığı leke sorunlarında ilk adım güneşten korunmak tır.

Salonumıuzda uygulanan leke bakımlarında ilk adım olarak lekenin ne lekesi olduğu, ne kadar süredir varolduğu,ne gibi durumlarda artış ve azalış gösterdiği ve en önemlisi de kişinin yaşam şekli ve cilt analizi yapıldıktan sonra hangi bakımın uygun olacağı konusunda önerilerde bulunulur.

Leke bakımlarında tek bir bakım seçeneği olmayıp uygun cilde uygun bakımı belirlemek uygun ürün kullanımı sağlamak uzmanlarımız tarafından belirlenir.
LEKE BAKIM YÖNTEMLERİ

-Medikal leke cilt bakım seansları
-Renk açıcı kremler
-Kimyasal peeling
-Enzim peeling
-Dermapen


Bu ve benzeri bakımlar tek başına uygulanabileceği gibi lekenin ve cildin durumuna göre kombin bakımlar da uygulanabilmektedir.
Tüm bu işlemler sırasında ve sonrasında uygun güneş koruyucu kullanılması zorunlu ve gereklidir.
Call Now ButtonBize Ulaşın