Cilt Ütüleme - Epiladerma
RADYO FREKANS İLE CİLT ÜTÜLEME

Cilt ütüleme, cinsiyet ayrımı yapılmadan uygulanabilen ve sonuçlarını ilk uygulamadan itibaren görebileceğiniz bir gençleştirme yöntemidir.. Yüz ütüleme – Rdayo Frekans ile gençleşme ameliyatsız bir estetik yöntemidir. Radyo frekans dalgalarının cilt gençleştirme ve ciltteki kırışıklıkları tedavi etme amacıyla kullanılmasına yüz ütüsü deniyor. Bu teknik, radyo frekansla cilt estetiğini sağlayan zararsız, güvenli ve kesin sonuç veren estetik operasyonlardan bir tanesidir.

Cilt ütüleme yöntemi cilde ısı verilerek yapılır. Uzman Estetisyen, ciltte gezdirdiği bir cihazla cilde ısı verir. Verilen yüksek ısı hissi ciltteki kolejenlerin sıkılaşmasını sağlar. Ütüleme yönteminde kişi seanstan çıktığı anda sonucu alır ve günlük hayatına hemen geri dönebilir. Rahat, konforlu ve son derece güvenli bir uygulamadır. Yanınızda birinin hastaya refakat etmesine gerek kalmaz. Her ten renginde sonuçlar aynıdır.
Alt tabakadaki kolajen maddesi sıkıştırırken deri altının kolajen yapısını arttırmada da etkilidir. Ütüleme yönteminde tam cildinizin kırışıklıklardan arındığını görmeniz 6 ay gibi bir süreye eş değerdir. Bu tabiî ki yaşla ilgili bir durumdur. Seans aralıkları seans süreleri ve toplam seans sayısı tamamiyle cildin yapısına ve kırışıklıkların durumuna göre kişiye özel olarak belirlenir.
Call Now ButtonBize Ulaşın