Anti-Aging Bakımları - Epiladerma
Bir tür gençleştirme ya da yaşlanmaya karşı önlem alma bakımları da denilebilir.Antiaging uygulamalar sadece cilt için değil tüm vücut ve beden-ruh sağlığı için de koruycu önlem almak amacıyla uygulanabilmektedir.

Günümüz yaşam ve beslenme koşulları göz önüne alındığında cildimizin zamanından önce yaşlanması yani hızlı hücre ölümü,nemsizlik,ciltte aşırı kuruluk,kollajen dokunun erken kaybı,yeterli su tüketilmemesi,sigara-alkol kullanımı,stres,hormonal bozukluklar,yanlış kozmetik ürün kullanımı,güneşten korunmama,sedanter yaşam,hava kirliliği,oksijensiz ortamda çalışma,yetersiz cilt bakımları gibi nedenlerle oluşabileceği gibi tamamen genetik faktörler ile de zamanından önce yaşlanma belirtileri başlayabilir.

Anti-aging bakımlarında ilk kural önlem almaktır. Öncelikle yaşlılık izlerinin kırışıklık ve kollajen kaybı gibi durumların oluşmasını engelleyecek bakımlar yapılmadır. Düzenli ve kişiye özel ,uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılacak cilt bakımları ve yaşam düzenlenmesi ile bu belirtiler kolaylıkla geciktirilebilir.
ANTİ-AGİNG BAKIMLAR
-Medikal altın bakım cilt temizleme
-Medikal havyar-inci bakım cilt temizleme
-Medikal kollajen bakım cilt temizleme
-Cilt ütüleme –radyo frekans
-Ozon sauna
-Kimyasal peeling
-Dermapen
-Anti-aging ev bakımlarının düzenlenmesi

Tüm bu uygulamalar tek başına yapılabileceği gibi cildin durumuna göre kombin bakımlar da uygulanabilir. Ayrıca bakımlar sırasında ve sonrasında güneş koruyucu kullanımı gerekli ve zorunludur.

Formu doldurun sizi arayalım!

    Call Now ButtonBize Ulaşın