Akne Bakımları - Epiladerma
Genellikle sivilce olarak adlandırdığımız akne sadece bir ergenlik dönemi problemi değil ilerleyen yaşlarda da insanların sıklıkla yaşadığı bir cilt problemidir. Cildin fazla sebum üretmesi,kıl foliküllerinin enflamasyonu,bazı hormonal problemler,karaciğer fonksiyon bozukluları,yanliş diyet ve baslenme,sigara –alkol kullanımı,yanlış kozmetik ürün kullanımı,yetersiz cilt temizliği,oksijensiz çalışma ortamları gibi nedenlerle oluşabileceği gibi tamamen genetik faktörlerin etkisi ile de oluşabilmektedir.

Zamanında ve uzman kişilerce bakımlar yapılmadığı takdirde ciltte ciddi enflamasyona kalıcı leke ve skar izlerine ve daha da artan bir akne problemlerine neden olabilir.

Asla sıkılmaması gereken akne bakımlarında ilk adım akneye sebebinin belirlenmesi ve bu sebebin ortadan kaldırılması olamlıdır. Salonumuzda uygulanan akne bakımlarında öncelikle karşılıklı görüşme ve cilt analizleri ile aknenin derecesi ve sebebi araştırılmakta ve sonrasında kişise özel bakımlar sunularak tedaviye başlanmaktadır.

Akne tedavilerinin uzun süreceği ve sabır ve titizlil isteyen bir bakım olduğu ve evde de bakımların devam etmesi gerektiği unutulmamalıdır.
AKNE BAKIMLARI

-Medikal ekne cilt temizliği ve bakımı
-Kistik akne çözücü ürün kullanımı
-Kimyasal peeling
-Dermapen
-Akne maske ve peeling uygulamaları
-Insert your content here[/highlight]Yaşam ve beslenme düzeninde değişiklik


Tüm bu uygulamalar tek başına olabileceği gibi cildin ve aknenin durumuna göre kombin bakımlar da yapılabilmektedir. Ve uygulamalar sırasında ve sonrasında güneş koruyucu kullanımı gerekli ve zorunludur.
Call Now ButtonBize Ulaşın