Cilt Bakım - Epiladerma

Cilt Bakım

Vücudumuzun zararlı etkilere en açık olan bölümü cildimizdir. Hava kirliliği, stres, sigara kullanımı, kapalı alanda (ofis vb.) çalışma, güneş ışığı, sağlıksız beslenme, yetersiz sıvı alımı, yorgunluk, hormonların ani değişimi vb. etkiler cildimizde yaşlanma, elastikiyet kaybı, sarkma, renk tonu dengesizliği, lekeler, akneler vb. gibi birçok cilt problemlerine neden olmaktadır.

Evde günlük ve haftalık olarak cilt bakımlarını yapmanız ve aylık olarak da bakımlarınızı uzman bir merkeze yaptırmanız gerekmektedir. Cilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil aynı zamanda beden ve ruh sağlığınızı da korumaktır.
Sağlıklı görünen bir cilt her türlü insan ilişkilerinde performansımızın artmasında ve moralimizin de yüksek olmasında önemli katkıları olacaktır. Ayrıca cildimizin normal işlevini sürdürebilmesi ve genel sağlığımızın artması içinde uzmanlar tarafından yapılacak olan cilt bakımları son derece önemlidir.

Cildimizin tipini ve ihtiyaçlarını belirleyebilmek için cildin doğasını bilen eğitim almış uzmanlar tarafından analiz edilmesi gerekir. Ayrıca ihtiyacınız olan kaliteli ve doğru ürünleri belirlemek ve bunları doğru uygulayabilmek içinde yine uzman kişilere ihtiyaç vardır. Unutulmamalıdır ki yanlış uygulamalar ve kalitesiz ürünlerle cildimize dönüşü olmayan kalıcı zararlar verebilir.

İhtiyacınızı belirlemek, cilt sağlığınızı artırmak ve ipeksi sorunsuz bir cilde kavuşmak için EpilaDerma uzmanlarından bilgi alınız.

Güzellik Merkezimizde Yapılan Uygulamalar

Kabinde aletli cilt bakımına başlamadan önce kişinin uzman estetisyenler tarafından cilt analizi yapılır. Cilt analizi loop ile bakılarak özel analiz kartları uygulanır, kişinin alerjik durumu, yaşadığı ve çalıştığı ortam sorularak değerlendirme yapılır. Uygun cilt ürünleri seçilir ve bakıma başlanır.

Cilt Bakımı Aşamalarımız

Cilt analizi Leke bakımları Akne bakımları Ati-aging bakımları Elastikiyet ve kollagen bakımları Peeling Dermabrazyon Derma roller –Derma Pen bakımları Son teknoloji özel cihaz bakımları
Call Now ButtonBize Ulaşın